بیانیه ماموریت اندیشه حساب رسا

 نشان‌دهنده هدف‌ها، ارزش‌ها، و غرض اصلی آن است.ما، به عنوان یک موسسه حسابداری، متعهد به ارائه خدمات حسابداری و مالی با دقت و اخلاقیات بالا به مشتریان خود هستیم. هدف ما ارتقاء شفافیت و اعتبار در امور مالی سازمان‌ها و افراد است. با ارائه خدماتی شخصی‌سازی شده و متناسب با نیازهای مشتریان، به بهبود عملکرد مالی آنها کمک کرده و به آنان امکان مدیریت بهتر منابع خود را فراهم می‌سازیم.

ارزش‌های ما شامل صداقت، دقت، اخلاقیات، و نوآوری است. ما در تلاش برای بهبود مداوم خدمات خود و پیشبرد استانداردهای حسابداری حرفه‌ای هستیم. با پیشرفت فناوری و بهره‌گیری از تخصص تیم ما، مشتریان ما می‌توانند به آسانی و با اطمینان از خدمات حسابداری ما بهره‌مند شوند. 

ما به عنوان يكي از گسترده ترين شبكه هاي مشاوره ی مالی و اقتصادی، به ارائه خدماتی کارآمد ، با كيفيت و اثر بخش كه به سلامت اقتصادی کشور عزیز ایران مربوط است ، مبادرت مي ورزيم .

ما مشتريان را به عنوان سرمايه قلمداد مي كنيم ، از اينرو ايجاد رضايتمندي و وفاداري در مشتريان و نيز مسئوليت پذيري در برابر مشتريان  ، كاركنان و سهامداران خود را وظيفه اصلي خود دانسته و  مي كوشيم تا با بهره گيري از فن آوري هاي قابل دسترس و استفاده از آن در مشاوره  و  برنامه ريزي هاي مالي و اداري و … به عنوان موسسه ای با عملكرد مقبول مطرح شويم .

ما معتقديم كاركنان شايسته و توانمند ما كه افرادي صادق ،  صميمي ،  پويا و وفادارند، ارزشمند ترين سرمايه هاي ما هستند . همكاران ما مصمّم هستند تا با پيروي از مديريت كارآمد سازمان ، در راه تحقّق اهداف ترسيم شده گام هايي محكم و سريع بردارند . در مقابل ما نيز مي كوشيم تا با ايجاد محيطي پويا و شاداب ، با كشف و شكوفايي استعدادهاي نهفته كاركنان خود آرمانهاي  بلند « كار آفريني » و  «  احترام به ارزش هاي انساني و اجتماعي » را جامه عمل بپوشانيم .